Medi-Esthes 

Estetická chirurgie

Ambulance plastické chirurgie-mobil 605 060 076

Poskytujeme komplexní konzultace, diagnostiku a ošetření. Způsob a typ ošetření jsou vždy přizpůsobeny individuálnímu stavu, potřebám a přáním klienta - na základě konzultace a diagnostiky daného problému bude klientovi doporučen nejvhodnější způsob léčby.

Mini-facelift

Jedná se o anti-aging chirurgický zákrok, který se zaměřuje na povislou kůži obličeje. Výsledkem je vypnutí pleti a redukce vrásek.


Mini-facelift je významným estetickým zákrokem. Operace probíhá pouze v místním znecitlivění, ambulantně a trvá asi 2 hodiny. Při mini-faceliftu dochází ke zpevnění a vypnutí fascie (tuhé blány na povrchu svalu) obličeje vzhůru. K té je proniknuto z malých řezů vedených u ušních boltců a podél linie vlasů. Poté se odstraní nadbytek kůže na tvářích i krku a vypnou podkožní vazivové struktury. Díky tomu bude Vaše pleť opět hladká a sníží se výskyt vrásek. Jakmile je operace dokončena, rány se uzavírají stehy, které se odstraňují při následné kontrole do 10 dne po operaci..

podrobné informace

Operace očních víček

S přibývajícím věkem dochází k ochabnutí a poklesu kůže očních víček, vzniku tukových váčků, vrásek a kožních řas tvořících tzv. vaky. Ty mohou být ovlivněny i dalšími faktory jako dědičnost, typ kůže, životospráva, alergie, kouření, onemocnění ledvin atd.. Povislá víčka mohou být problémem nejen estetickým, ale i zdravotním, kdy převislá kůže víček omezuje periferní vidění, může vyvolávat pocit únavy, podráždění nebo suchosti očí, někdy se objevují i bolesti hlavy. Operační plastika očních víček (tzv. blefaroplastika) v podobě odstranění kožních nadbytků a odstranění či tvarování tukových nadbytků, tzv. prolapsů je vysoce účinným řešením, obtíže ustupují, efekt je na první pohled patrný - oblast víček a očního okolí získává výrazně mladší vzhled. Patří k nejčastějším zákrokům estetické chirurgie a běžně ji podstupují ženy i muži.

podrobné informace

Liposukce

Operační tumescentní liposukce

Jedná se o metodu, jejíž účinnost je ověřena dlouholetou klinickou praxí. V odsávané oblasti je dosaženo okamžitého odstranění tukového nadbytku a navždy je významně omezeno nadměrné ukládání tuku

Při liposukci je z velmi malých kožních přístupů speciální liposukční kanylou odsáta podkožní tuková tkáň z oblasti jejího nadbytku. 

Ambulantní tumescentní liposukce je vhodná pro osoby s ohraničenými nadbytky podkožní tukové tkáně v určitých tělesných partiích, nejčastěji na břiše, bocích, stehnech, kolenou a v oblasti podbradku. Podmínkou je celkově dobrý zdravotní stav a dobrá elasticita (pružnost) kůže v odsávané oblasti - umožňuje, aby se kůže po odsátí nadbytku podkožního tuku přiměřeně stáhla a nedošlo k jejímu povisnutí (prověšení) se vznikem kožního převisu.

podrobné informace


Neinvazivní liposukce

 • špičková liposukční technologie z USA - neinvazivní redukce podkožních tukových buněk fokusovaným ultrazvukem
 • ověřená účinnost - tisíce spokojených klientů po celém světě.
 • způsob, jak se trvale zbavit nežádoucího podkožního tuku a dosáhnout optimálního formování postavy.
 • velmi šetrná metoda - princip účinku: fokusovaný ultrazvuk prochází kůží do podkožní tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale rozrušuje podkožní tuk, který je následně metabolizován a z těla vyloučen přirozenou cestou.
 • v současné době patří mezi nejžádanější zákroky v plastické a estetické medicíně, výsledky na formování postavy jsou srovnatelné s tumescentní liposukcí.

podrobné informace

Odstranění kožních útvarů

 • odstranění esteticky nežádoucích kožních útvarů - kožní výrůstky, hemangiomy, fibromy, hyperkeratosy, bradavice, moluska, kondylomata, stařecké projevy - pigmentové skvrny, xantelazmata (tukové útvarky očních víček) a další
 • plastická korekce nevzhledných deformit kůže a měkkých tkáních po úrazech, operacích...


podrobné informace

Výkony na prsou

 • plastiky vpáčených bradavek, korekce asymetrie polohy, velikosti a tvaru prsních dvorců
 • zmenšení bradavek nadměrné velikosti
 • rekonstrukce prsních bradavek a dvorců při jejich chybění - u vrozených či poúrazových stavů a onkologických pacientů po léčbě
 • 3D tetováž prsních dvorců (areola tattoo) jako finální krok rekonstrukce prsu po onkochirurgické léčbě, kamufláž jizev a asymetrií tvaru, polohy a velikosti prsních dvorců


podrobné informace

Labioplastika

Výkony pro odstranění převisů, korekce asymetrií  labií - ke korekci vzhledu a pro odstranění průvodních obtíží 


Labioplastika

 • důvodem operace je nadměrná velikost anebo délka malých stydkých pysků, která způsobuje potíže např. při sportu (jízda na kole), v intimním životě.
 • odstranění části malých stydkých pysků a jejich úprava do požadované velikosti, případně tvaru

podrobné informace

Operace na ušním boltci a nosu

 • plastiky odstávajících ušních boltců
 • plastiky ušních lalůčků u protržené ušní dírky a jiných deformit
 • korekce jizev a asymetrií
 • rhinophyma - operační i neoperační léčba
 • odstranění esteticky nežádoucích kožních útvarů

Léčba jizev

Komplexní diagnostika a léčba esteticky nevzhledných jizev jakéhokoli původu

individuální léčba podle stáří a typu jizev - plazmaterapie, hloubková mikrojehlová mezoterapie (tzv. microneedling), injekční aplikace kortikoidů, kryoterapie, kompresní terapie - silikonové ploténky, kompresní trikoty, tlakové masáže, taping jizev., lipografting - léčba přenosem vlastního tuku. Nezbytnou součásti léčby je vždy podrobná edukace pacienta a nácvik, jak správně pečovat o jizvu.

podrobné informace