Ambulance plastické chirurgie - mobil 605 060 076

Jett Plasma Lift Medical

Český moderní sofistikovaný lékařský přístroj s novou patentovanou technologií, která pomocí stejnosměrného proudu produkuje plasmový výboj. Vyjímečnost přístroje spočívá v plynulém toku energie generované plasmy, který umožňuje provádět ošetření jak v jednotlivých bodech, tak kontinuálně (plynulým tahem) - tzv. skenováním. Jedná se o zcela novou technologii, která spadá do spektra neinvazívních neboli velmi šetrných chirurgických metod - pacient není vystaven rizikům, která jsou spojena s invazivními chirurgickými zákroky (např. krvácení, riziko infekce,...). Ošetřovaná kožní léze je odstraněna sublimací - postupným odpařením, aniž by došlo ke krvácení, narušení či poškození okolní tkáně či tkání hlouběji ležících. Zákrok je poměrně rychlý a je prováděn ambulantně v místním znecitlivění pomocí Emla krému, který je schválen k tomuto použití u dospělých i dětí. Po ošetření je potřebná pouze minimální péče. Hojení je zpravidla rychlé a nezanechává významnější jizvy. Další výhodou je možnost provádět zákroky i u pacientů s kardiostimulátorem!

Přístroj je certifikovaný, patentovaný s registrovanou obchodní značkou. 

Vyniká tím, že poskytuje bezdotykovou (nekontaktní) techniku ošetření, čímž jsou eliminována veškerá rizika kontaktních technologií (zejména přenos a vznik infekcí). Výstupní svazek plazmového výboje má plochu 1-2mm, čímž je zajištěna maximální přesnost zaměření a ošetření i těch nejmenších kožních útvarů bez poškození okolní tkáně. Ošetření je tak vysoce účinné a současně velice jemné a šetrné. Podle povahy řešeného problému lze měnit nastavení přístroje k ošetření lékařskému nebo kosmetickému.


Spektrum kosmetických zákroků

zahrnuje zejména ošetření zdravé kůže obličeje, krku či na jiných částech těla (s výjimkou oblastí očí, sliznic a jizev) za účelem omlazení - liftingu (vypnutí) pokožky, odstranění nedokonalostí pleti a celkovému zlepšení jejího vzhledu.

Spektrum zákroků prováděné pro estetické a lékařské účely

zahrnuje zejména omlazovací neoperační plastiku horních a/nebo dolních očních víček za účelem redukce jejich kožních nadbytků, odstraňování jemných a změlčení (zjemnění, oploštění) hlubokých vrásek, odstraňování vyvýšených nezávažných kožních útvarů, xantelasmat, stařeckých pigmentových skvrn, červených a fialových žilek, bradavic, kondylomat a další indikace.


Jett Plasma Lift Medical - spektrum zákroků 

 • odstranění esteticky nežádoucích kožních útvarů

                              kožní výrůstky,hemangiomy,fibromy

                              hyperkeratosy

                              bradavice

                              kondylomata

 • stařecké projevy - pigmentové skvrny
 • xantelazmata (tukové útvarky) očních víček
 • vrásky v obličeji - vrásky horního a dolního rtu - tzv. čárový kód , vějířkovité vrásky v očním okolí, vějířovité vrásky v okolí ústních koutků - tzv. marionetové vrásky, vrásky nad kořenem nosu a na čele
 • kožní nadbytky a převisy vznikající v důsledku ochabnutí kůže
  v souvislosti s věkem, příliš rychlým zhubnutím či např. u žen po porodech a těhotenství - povislý obličej, horní a dolní víčka, zevní genitál (labia) u žen
 • hypertrofické a keloidní jizvy
 • strie a jizvy po akné

Kotraindikace ošetření

 • epilepsie
 • těhotenství

 • přítomnost kovových kloubních náhrad či jiných kovových implantátů v těle

 • kardiostimulátor

 • probíhající zánětu

 • aktivní nádorové onemocnění


Veškeré zákroky jsou vždy prováděny po řádné konzultaci celkového stavu a místního nálezu s lékařkou-specialistkou v oboru plastická chirurgie, která ošetření provádí. Klient je srozumitelně poučen o povaze problému, se kterým přichází ke konzultaci a poté jsou mu navrženy možné způsoby řešení. Součástí konzultace je též pečlivé poučení o možných rizicích zákroku, o možných nežádoucích účincích a možných akutních i chronických komplikacích. Dále je při konzultaci klient poučen o krátkodobých či dlouhodobých omezeních a opatřeních po zákroku,a také o režimu, který je nutné po výkonu dodržovat pro dosažení žádaného účinku. Na základě této konzultace pak klient ve shodě a vzájemné interakci s lékařem zvolí pro sebe nejoptimálnější způsob kosmetického či léčebného ošetření. Skutečnost, že byl o výše uvedeném řádně a srozumitelně poučen, stvrzuje podpisem Informovaného souhlasu s tímto výkonem.