Amb. plastické a estetické chirurgie

Medi-Esthes

Korekce prsních bradavek a dvorců

Ambulance plastické a estetické chirurgie-mobil 605 060 076

Operační výkony v místním znecitlivění prováděné ambulantně

Spektrum výkonů

Plastika vpáčených bradavek

Operace v podobě korekce vpáčených bradavek je možností, jak udělat prsa ještě atraktivnější. Z toho vyplývá spokojenost klientky a zvýšení sebedůvěry, pocitu ženskosti a atraktivnosti. 
Vedle estetické funkce jsou ňadra důležitým orgánem v mateřství a vpáčené bradavky mohou někdy úplně znemožnit kojení, neboť se dítě nemůže na prs "přisát". Často se klientky pro tuto operaci z tohoto důvodu rozhodnou podstoupit ještě před otěhotněním. 
Příčin vzniku vpáčených bradavek je mnoho - vliv genetiky, pokles prsou, kojení, různé záněty či karcinomy prsou a jiné. Důležité je i zmínit, že se mohou vpáčené bradavky objevit i v období vývoje a růstu prsou v dospívání - často pak problém zmizí. Tuto operaci může podstoupit každá žena, která má bradavky propadlé a nejsou standardně vystouplé nad prsní dvorec (jsou zarovnané ploché nebo vtažené do prsní tkáně vlivem zkrácené tkáně).

Korekční operace pro asymetrii polohy, velikosti nebo tvaru prsních dvorců

Rekonstrukce prsních bradavek a dvorců při jejich chybění u vrozených či poúrazových stavů a onkologických pacientů po léčbě

Kamufláž jizev a asymetrií tvaru, polohy a velikosti prsních dvorců

Zmenšení bradavek nadměrné velikosti

3D tetováž prsních dvorců (areola tattoo) jako finální krok rekonstrukce prsu po onkochirurgické léčbě