Amb. plastické a estetické chirurgie

Medi-Esthes

Rejuvenace intimních partií 

Ambulance plastické a estetické chirurgie-mobil 605 060 076

Omlazení a odstranění dyskomfortu intimních partií ( velkých a malých stydkých pysků a vaginální sliznice )

Trápí Vás změny a obtíže v oblasti intimních partií přicházející s věkem či z jiných důvodů? Povisy, ochablost, změny tvaru a/nebo nežádoucí úbytek podkožního tuku v oblasti velkých stydkých pysků? Zhoršená kvalita sexuálního života? Nedostatečné zvlhčení až bolestivá suchost sliznice a ochablost malých stydkých pysků? Umíme Vám pomoci. 

Regenerativní lipografting využívající vlastní podkožní tukové tkáně v kombinaci s plazmaterapií plazmou z Vaší vlastní krve je pro Vás vhodným řešením. Působením tělu vlastních bioaktivních látek přirozeně obsažených ve Vaší vlastní tukové tkáni (kmenové buňky, růstové faktory a další bioaktivní působky) a ve Vaší vlastní krevní plazmě (růstové faktory krevních destiček) dochází v oblasti malých labií ke zlepšení hydratace a viskoelasticity sliznice, a ke zlepšení jejího zvlhčení. V oblasti velkých labií je pomocí vlastního tuku doplněn objem tam, kde je ho nedostatek. Tím dochází k žádoucí modelaci tvaru a obnovení mladistvého vzhledu zevního genitálu. Regenerativní působky obsažené ve vlastním tuku a plazmě svými účinky významně redukují nevítané změny přicházející s věkem a navrací komfort a svěžest Vašim intimním partiím.

Tato jedinečná metoda využívající Váš vlastní tuk a plazmu je díky tomu bez rizika alergie a bez rizika přenosu infekčních nemocí. Ošetření probíhá v místním znecitlivění a je pro pacienty vysoce komfortní.