Medi-Esthes

Rejuvenace intimních partií 

Ambulance plastické chirurgie-mobil 605 060 076

Omlazení a odstranění dyskomfortu intimních partií ( velkých a malých stydkých pysků a vaginální sliznice )

Trápí Vás dyskomfort (nepříjemné pocity) v intimních partiích, zhoršená hydratace, svědivost ochablost a suchost vaginální sliznice? Limituje Váš sexuální život bolestivost při pohlavním styku a ztráta mladistvého vzhledu intimních partií? Umíme Vám pomoci !

Prolomte tabu a dostaňte Vaše intimní partie zpět do formy s pomocí inovativního řešení Desirial! Výrobcem produktů Desirial je francouzská společnost Laboratories Vivacy, speacialista na estetickou a anti-age medicínu.

Desirial ® a Desirial ® Plus gel

  • omlazuje a hydratuje intimní partie
  • zvyšuje pružnost a elasticitu intimních partií
  • navrací zpět pevnost a objem
  • zlepšuje kvalitu intimního prožitku a života
  • jedná se o první vstřebatelný gel, který byl vyvinut přímo pro zlepšení intimního zdraví žen

Šetrné ošetření, při němž je do vaginální sliznice po jejím znecitlivění anestetickým gelem tenoučkou jehličkou injekčně vpravován k tomu certifikovaný zdravotnický prostředek DESIRIAL® gel na bázi kyseliny hyaluronové Vám bezprostředně po zákroku zajistí zásadní zlepšení Vašich problémů, umožní pokračování a zkvalitnění sexuálního života, napomůže Vám zpět do celkové pohody, vrátí Vám sebevědomí a intimitu do partnerského života. Ošetření trvá přibližně 30 minut a je bezbolestné. 


DESIRIAL® je první výplní svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek (ZP, třída III) a získala označení CE ( Laboratories Vivacy , Francie, CE č. 0344 ). Splňuje všechny požadavky normy bezpečnosti a ochrany zdraví. 

Nejčastější dotazy :

 Co jsou to produkty DESIRIAL® gel a DESIRIAL® Plus gel ?

Produkty DESIRIAL® gel a DESIRIAL® plus gel jsou čiré, homogenní gely na bázi biologicky rozložitelné kyseliny hyaluronové neživočišného původu, které obsahují antioxidant (manitol). Tyto produkty jsou určené k injekční aplikaci do kůže, vaginální sliznice nebo pro obnovu hydratace poševní sliznice, pro korekci tvaru a objemu výplní velkých stydkých pysků a mons veneris (Venušin pahorek). Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, proto na její aplikaci tělo reaguje velice příznivě. 

K dispozici jsou ve dvou variantách: 

1. DESIRIAL® gel 

 je určen k hydrataci a regeneraci vaginální sliznice, stimuluje fibroblasty ke tvorbě kolagenu. 

2. DESIRIAL® Plus gel 

je určen k vyplnění velkých stydkých pysků při ztrátě jejich mladistvého vzhledu v důsledku ztráty objemu, tvaru a při jejich celkové ochablosti v souvislosti s věkem, porody, úrazy a dalšími příčinami. Zvětšení velkých stydkých pysků působí i jako účinná prevence zanesení infekce do intimních oblastí. 


Jak probíhá ošetření vaginální sliznice DESIRIAL® gel ?

V odstupu 45 minut před ošetřením je na ošetřované intimní partie aplikován anestetický gel a zakryt průhlednou fólií, aby byl zajištěn jeho plný účinek. Před samotným ošetřením je léčená oblast šetrně potřena speciální dezinfekcí určenou pro sliznice a velmi tenkou jehličkou je do vaginální sliznice aplikován Desirial® gel. Ošetření provádíme ambulantně, trvá přibližně 30 minut. Na konci ošetření je na léčenou oblast naaplikován uklidňující krém či mast.


Jak probíhá ošetření velkých stydkých pysků výplní DESIRIAL® Plus gel ?

V odstupu 45 minut před ošetřením je na ošetřované intimní partie aplikován anestetický gel a zakryt průhlednou fólií, aby byl zajištěn jeho plný účinek. Anestetický gel u většiny pacientek dostačuje k optimálnímu znecitlivění. Je-li potřeba míru znecitlivění u citlivých jedinců zvýšit, je provedena šetrná injekční aplikace znecitlivujícího anestetika. Bezprostředně před ošetřením je léčená oblast šetrně potřena dezinfekcí. Samotná aplikace výplně DESIRIAL® Plus gel se provádí speciální tenkou kanylou, díky níž je zákrok komfortní a nebolestivý. Ošetření provádíme ambulantně, trvá přibližně 30 minut. Na konci ošetření je na léčenou oblast aplikován uklidňující krém či mast. 


Jaké jsou účinky po ošetření ?

Po aplikaci Desirial® gelu do poševní sliznice je efekt okamžitý - sliznice je dobře hydratovaná, omlazená, mladistvé kvality a vzhledu. V následném průběhu se rozvíjejí i účinky dané stimulací fibroblastů, což jsou mbuňky zodpovědné za novotvorbu kolagenu. Díky tomu se zlepšuje elasticita vaginální sliznice. V případě aplikace výplně DESIRIAL® Plus gel do velkých stydkých pysků se účinek dostavuje v průběhu během 14 dní. To je dáno skutečností, že kyselina hyaluronová na sebe postupně váže vodu a tím výplň zvětšuje svůj objem. Po dvou týdnech je pacientka pozvána ke kontrole, při níž lékařka posoudí, zdali je aplikované množství výplně dostačující, případně ji doplní. 


Jaká je průměrná doba trvání účinků ?

Průměrná doba trvání účinku je mezi 6 a 12 měsíci. Tato doba závisí zejména na charakteristice ošetřované oblasti, aplikovaném množství, technice aplikace a také na životním stylu. V důsledku toho může být tato doba kratší i delší. Doplnění v průběhu několika týdnů od první aplikace umožňuje prodloužit a optimalizovat výsledky. Nedoporučuje se aplikace více než 20 ml zasíťované kyseliny hyaluronové na osobu a rok.