Amb. plastické a estetické chirurgie

Medi-Esthes

Rejuvenační ošetření GeneO+

Ambulance plastické a estetické chirurgie-mobil 605 060 076

Ošetření unikátním přístrojem GeneO+ je vysoce komfortní, zcela nebolestivé, vhodné pro všechny odstíny a typy pleti, včetně pleti aknózní i citlivé, nevyžaduje rekonvalescenci a lze jej provádět celoročně. 

Unikátní dvoufázové neinvazivní rejuvenační ošetření GeneO+

Patentovaný přístroj GeneO+ (fa Pollogen Ltd., Israel) rozhýbe metabolismus Vaší pleti.


3 mechanismy účinku: 

EXFOLIACE  -  INFUZE  -  OXYGENACE

V první fázi ošetření probíhá na kůži po aplikaci speciálního gelu vibracemi aplikační sondy tzv. exfoliace, což je proces, kterým je kůže zbavena v průběhu času nahromaděných vrstev odumřelých buněk. Tím jsou na povrchu kůže obnaženy plně životaschopné, mladší buňky a kůže je tak dobře připravena pro druhou fázi ošetření - tzv. infuzi a oxygenaci (okysličení) pleti.

Infuze je při GeneO+ ošetření proces, při němž kůže přijímá do ní neinvazivně vpravené bioaktivní a revitalizující látek. Tyto látky jsou obsaženy v tzv. OxyPod kapslích a speciálních oxy-sérech a pro ošetření jsou vybrány přísně individuálně - podle vlastností, typu, kvality a potřeb Vaší pleti. OxyPod kapsle jsou přímo na kůži v ošetřované oblasti aktivovány reakcí se speciálním gelem. Vstupně inertní OxyPod kapsle se po kontaktu s gelem aktivují - stávají se šumivými a v gelu vytvářejí vysokou koncentraci mikrobublinek plynu CO2. Dochází k mikrodermabrazi a současně vysoká koncentrace mikrobublin CO2 vede na podkladě fyzikálního procesu zvaný Bohrův efekt (objevitel - Christian Bohr v r. 1904) k velice silnému okysličení kůže. 

GeneO+ simultánně pleť čistí a přitom do ní vpravuje aktivní složky specifického oxy-séra. Výsledkem je velmi unikátní anti-aging rejuvenační ošetření pleti obličeje v celé její hloubce - sofistikovaná revitalizace kůže s okamžitými výsledky, jejichž intenzita se dlouhodobě zesiluje při pravidelném opakování ošetření. Pleti přináší významnou hydrataci a výživu, detoxikaci, ochranu před volnými radikály, redukci jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zklidnění akné, zmenšení velikosti pórů, sjednocení celkového vzhledu pleti a zpomalení výskytu známek stárnutí.

Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology z roku 2015 uvádí, že GeneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám [FAAD, Ronald Moy MD. "Effect of carbon dioxide facial therapy on skin oxygenation." Journal of Drugs in Dermatology 14.9 (2015): 976-980.].