Amb. plastické a estetické chirurgie

Každý z nás touží po kráse

19.06.2020

Každý z nás touží po kráse a každý z nás vnímá krásu trochu jinak. A tak je to správně, jsme jedinečné osobnostI a máme svoje jedinečné touhy, přání a představy o kráse. Ne všichni touží po tom samém, důvodem je věk. Mladá dívka očekává od svého vzhledu něco jiného než zralá žena v plném rozkvětu či dáma v letech. K odlišným cílům vedou odlišné cesty. Jedno je však jisté. V současném světě může krásy dosáhnout opravdu každá!"Umíme Vám pomoci. Pokud se na nás s důvěrou obrátíte, nalezneme společně pro Vás ten nejvhodnější způsob a metody omlazení."

Mladí lidé do přibližně 25 let věku řeší nejčastěji vzhled pokožky v souvislosti s akné. Může za to rychlý metabolismus mladého těla a absence jakýchkoliv výraznějších projevů procesu stárnutí pokožky. V tomto věku vypadáme dobře i bez nějaké větší snahy. O pokožku je však nutné pečovat již od raného věku, je to náš vklad pro budoucnost - pro budoucí zdravý vzhled pokožky. Nutné je pokožku pravidelně odličovat, hydratovat a občas použít peeling.

Mezi 25 a 35 lety obvykle dominuje snaha vypadat atraktivně a sexy. Proces stárnutí se na pokožce obvykle ještě neprojevuje, jsme v nejlepších letech. Prevence změn budoucích, v souvislosti s přibývajícím věkem, je v tomto období zcela zásadní! Důležitá je především hluboká hydratace pleti a její důkladná výživa. Mezi ty nejefektivnější metody tohoto typu patří například omlazení pleti obohacenou plazmou Cellular Matrix od RegenLab. Krevní plazma je v tomto případě obohacena i kyselinou hyaluronovou, která hraje důležitou roli zejména na poli výživy.

Po 35 letech věku se tělesný metabolismus zpomaluje. Ubývá testosteronu (u mužů i u žen) a s tím souvisí i úbytek svalové hmoty a nárůst tukových tkání. Na pokožce se začínají projevovat první známky stárnutí. Ztrácí svou pevnost, pružnost, a začínají se na ní objevovat první vrásky. O to více toužíme vypadat mladistvě, radostně a svěže, a to i v mnoha stresujících obdobích, kterými někdy procházíme. Prioritou je starat se o své tělo zvenku i zevnitř - myslet na pravidelný pohyb, relaxaci a detoxikaci organismu. K mladistvému vzhledu napomohou ošetření, která cílí na korekci vrásek, zlepšení pevnosti a textury pleti, například aplikace dermálních výplní. Mezi velice populární výplně patří zejména produkty značky Neauvia. Děti zvolna odrůstají, už nepotřebují tolik naší péče, začínáme mít znovu čas i pro sebe a chceme o sebe pečovat. Toužíme žít naplno a navrátit mladistvý vzhled jak obličeji, tak intimním partiím. Kosmetologie, estetická medicína a plastická chirurgie nám umí pomoci, záleží jen na každém z nás, zda se vydáme na cestu, která zbrzdí rychlost a zmírní, někdy i odstraní, změny přicházející s přibývajícím věkem.