Amb. plastické a estetické chirurgie

Medi-Esthes

Neinvazivní ošetření vrásek

Ambulance plastické a estetické chirurgie-mobil 605 060 076

Omlazení obličeje, krku, dekoltu, zevního genitálu, hřbetů rukou a nohou. Korekce různých deformit, asymetrií a nerovností reliéfu. Léčba vrásek v obličeji, plošná rejuvenace a lifting pleti, povislých očních víček a očního okolí. 

HIFU - DOT revoluční ultrazvukový lifting

HIFU••DOT ( HIFU = High-Intensity Focused Ultrasound ) je nejnovější generací mikrofokusovaného ultrazvukového HIFU liftingu s účinností v různých úrovních hloubky kůže a měkkých tkání. Hloubka HIFU••DOT ultrazvuku je přesně nastavitelná v softwarem přístroje, díky tomu umožňuje účinně ošetřit a dosáhnout liftingu povislého obličeje i ochablých partií a povisů jiných tělesných oblastí, zejména krku, dekoltu, paží, břicha, vnitřních stehen a kolen.

HIFU••DOT neoperační ultrazvukový lifting je u indikovaných pacientů vysoce účinnou a bezpečnou alternativnou chirurgického faceliftingu. V případech, kdy je nález z hlediska povisů obličeje závažný tak, že jedině operační facelift přinese dobrý výsledek, je operace pacientům doporučena a dána ke zvážení jako přednostní řešení.

HIFU••DOT je špičkový přístroj s kompletní SUKL notifikací lékařské technologie a má všechny nejvyšší světové certifikace pro lékařské technologie.

HIFU••DOT lifting přináší přirozený a jasně zřetelný efekt a je "hlavním zákrokem sezóny", který není nutné opakovat,. Na druhé straně, budete-li chtít HIFU••DOT omlazení ještě více zvýraznit, je možné ošetření po 3 měsících bez problémů a rizik opakovat. Oceníte přitom všechny benefity neinvazivního zákroku - ultrazvuk není chirurgie, přesto dokáže vytvořit do značné míry srovnatelný lifting a zpevnění, a to vše bez operace a rekonvalescence.

Ultračistá kyselina hyaluronová pro komplexní bioremodelaci pleti 

Komplexní bioremodelace laxity kůže, hloubková hydratace, lifting (vypnutí) a celkové zlepšení kvality pleti, její zhutnění a zlepšení elasticity, plošná rejuvenace, přirozený a velice svěží vzhled.

Preparát s kyselinou hyaluronovou je aplikován injekčně intradermálně (do hloubokých vrstev kůže) - působí stimulaci kožních buněk - fibroblastů a keratinocytů, stimuluje rovněž i adipocyty (tukové buňky). Působí přirozenou stimulaci novotvorby kolagenu.

Nejčastější aplikační oblasti: obličej, krk, dekolt, povislá kůže paží, hřbety rukou.

Okamžité a dlouhodobé účinky, až 12 měsíců, s individuální variabilitou.

Kyselina hyaluronová použitá v přípravku se vyrábí biosyntézou přírodního substrátu bez chemické úpravy. Proto se vyznačuje vynikající biokompatibilitou (snášenlivostí lidským organismem) a jeho použití v pokožce umožňuje spojení s endogenní (tělu vlastní) kyselinou hyaluronovou, jejíž množství kleslo, anebo se změnilo díky procesu fyziologického stárnutí kůže, nebo po povrchovém poranění.

podrobné informace

Výplně rtů,vrásek,obličejových tkání

Preparát používaný na našem pracovišti k výplni rtů, vrásek a obličejových tkání je implantabilní zdravotnický prostředek certifikovaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv, bio-degradovatelný ( v lidském organismu postupně rozložený a odbouraný), izotonický, apyrogenní a sterilní výplňový materiál. Hlavní složkou je zesíťovaná kyselina hyaluronová, neživočišného původu, produkovaná bakteriální fermentací. Je určen ke korekci středních a hlubokých vrásek, k výplni rtů, ke korekci a vyplnění vpadlých oblastí a deformací způsobených postupujícím věkem, vráskami anebo jizvami, k dočasné objemové výplni měkkých tkání obličeje (tváře, brada, lícní kosti, rty). První účinky jsou viditelné už bezprostředně po aplikaci výplně. V průběhu týdnů následujících po aplikaci výplně se účinek dále zvýrazňuje s tím, jak kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a zvětšuje tím objem v oblasti aplikace výplně. Konečný výsledek lze hodnotit přibližně po 2 měsících od aplikace.

Ideální pro ošetření nedokonalostí v těchto oblastech obličeje:

 • výplně rtů
 • nasolabiální záhyby
 • vrásky kolem úst
 • jizvy
 • glabelární vrásky ( oblast čela mezi obočím nad kořenem nosu)
 • vrásky na čele
 • oblasti, které vyžadují vyplnění obličejové tkáně (tváře, brada, lícní kosti, rty) a dočasnou objemovou augmentaci prostřednictvím zvětšení měkkých tkání.

podrobné informace

Regerace tkání aplikací kolagenního přípravku

Aplikace kolagenu  je vhodná u kůže stárnoucí v důsledku věku, UV záření, zevních vlivů, kouření, apod. Využívá se pro regeneraci kožních a podkožních tkání. Dále je vhodný pro korekci kůže - svraštělé, vrásčité, s nedostatkem podkožního tuku - hypotonické neboli ochablé - s nedostatečnou elasticitou neboli nedostatečnou pružností. Kolagenní prášek je ve formě roztoku aplikován injekčně do kůže, v niž stimuluje kožní buňky zvané fibroblasty. Výsledkem je novotvorba kolagenu. Pleť je hladší a pružnější,má lepší obranyschopnost a celkově lepší kvalitu, je regenerovaná a působí více mladistvým a svěžím dojmem.

podrobné informace

Plazmaterapie

Povšechné omlazení, projasnění a vypnutí pleti

Plazma s vysokou koncentrací krevních destiček (anglicky Platelet Rich Plasma, PRP) je autologní (danému jedinci vlastní) destičkový koncentrát je bioaktivní suspenze, která obsahuje vysokou koncentraci krevních destiček, a také leukocyty, plazmu s vysokým obsahem fibrinu, zbytkové erytrocyty, růstové faktory, cytokiny a další látky. Zlepšuje regeneraci tkání a hojení ran, redukuje riziko infekce, snižuje krevní ztráty a mírní bolest.

 • vyplnění vrásek
 • redukce jizevnatých následků po akné
 • celkové projasnění a sjednocení barevného tónu pleti, zvýšení napětí pokožky - výsledkem je plošné omlazení pleti a její rozjasněný mladistvý vzhled
 • regenerace a rejuvenace věkem či životním stylem ovlivněné pokožky, zlepšení pružnosti a sjednocení barevného tónu plet
 • jemné linky a vrásky (oční okolí, kruhy pod očima, krk, dekolt, hřbety rukou),
 • alopecie, řídnutí a padání vlasů
 • jizvy, strie

Krevní destičky jsou aktivovány díky patentovanému systému speciálních dvojitých stříkaček a speciální centrifugaci, tudíž není třeba žádných cizích látek jako antikoagulantu, který způsobuje nepříjemné pálení (způsobené hodnotou pH) a u některých jedinců může vyvolat alergickou reakci. V návaznosti na aktivaci krevních destiček dochází k aktivaci a uvolnění růstových faktorů a dalších bioaktivních působků, které jsou mediátory výsledných účinků. ACP Double Syringe systém je velmi precizní, vysoce účinný a sofistikovaný systém pro plazmaterapii. Z 15 ml krve získáme až 6-8 ml PRP (plazmy), hodnota aktivovaných krevních destiček ve srovnání se základní hodnotou při odběru se zvýší 2-3x ( až o 300%), což je ideální koncentrace pro dermatologické využití, klinicky prokázáno.

podrobné informace

Rejuvenace plazmovým perem Plasma Exerese

Výrazné oploštění hlubokých a vyhlazení jemných vrásek, lifting kůže, odstranění nedokonalostí kožního povrchu. Rejuvenace plazmovým perem metodou plazma exerese patří v estetické medicíně současnosti mezi zákroky minimálně invazivní, s krátkou a nenáročnou rekonvalescencí a přitom jednoznačně viditelnými výsledky. Pacientům přináší vysoce komfortní ošetření s vynikajícími výsledky.

podrobné informace

Lipografting - léčba vlastním tukem

Výplně vlastním tukem při jeho povšechném úbytku v rámci věku, obnova celistvosti, tvaru a kontury tkání a jejich regenerace.. Rejuvenace hřbetů rukou a nohou vlastním tukem s typickou prominencí šlach a žilní kresby na hřbetu rukou a nohou . Rejuvenace intimních partií.

podrobné informace

Ošetření  bipolární neinvazivní radiofrekvencí

Tepelná stimulace kůže radiofrekvencí vede k mikrozánětu v pokožce a k aktivaci fibroblastů, výsledkem je novotvorba kolagenu a elastinu. Díky tomu dochází ke zpevnění kůže, změlčení vrásek, tvarování kontur a vypínání pokožky obličeje. Nejlepší účinky jsou dosahovány při kúře sestávající nejméně ze 3 ošetření. Ošetření je nebolestivé a velice přesné. Pro dosažení očekávaných účinků je potřeba kúra v počtu nejméně tří ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními dodržujeme odstup nejméně 14 dní, aby se mohly účinky radiofrekvence nerušeně rozvinout. Opakováním procedury dosahujeme viditelných účinků. Pleť se zjemňuje a vypíná, projasňuje, redukují se hlubší vrásky, mizí vrásky jemné. Ošetření je určeno pro klientky a klienty, kteří upřednostňují neinvazívní (neoperační) zákroky a pravidelnou profesionální esteticko-kosmetologickou péči. Působením bipolární radiofrekvence dochází k celkovému resurfacingu a zjemnění pleti - teplo vyvolané radiofrekvencí aktivuje v hlubší vrstvě kůže - dermis - regenerační procesy. Aktivují se fibroblasty, které tvoří nový kolagen a elastin. Výsledkem je zpevnění kontur obličeje, redukce podočních váčků, redukce vrásek, zjemnění pleti a sjednocení pigmentu. Podporuje dopravu účinných látek do dermis - speciální séra pod radiofrekvenci pro maximalizaci jejích účinků a dosažení co nejvýraznější rejuvenace.

podrobné informace

Léčba jizev a strií

Individuální léčba podle stáří a typu jizev - plazmaterapie, hloubková mikrojehlová mezoterapie (tzv. microneedling), plasma pen flip-liftingu kůže metodou plasma exerese, injekční aplikace kortikoidů, kryoterapie, lipografting - léčba přenosem vlastního tuku, kompresní terapie - silikonové ploténky, kompresní trikoty, tlakové masáže, taping jizev.

Pro dosažení redukce strií na našem pracovišti provádíme léčbu kombinací injekční jehlové nitrokožní mezoterapie a plasma pen flip-liftingu kůže metodou plasma exerese. Tato kombinovaná léčba strií dosahuje opakováním ošetření postupně výborných estetických výsledků s naprosto minimálními riziky a minimálním omezením v běžném životě. Pro dosažení optimálního výsledku je potřeba kúru mezoterapie a plasma pen flip-liftingu opakovat většinou minimálně třikrát, a to vždy nejméně v šestitýdenních odstupech.

Nezbytnou součásti léčby je vždy podrobná edukace pacienta a nácvik, jak správně pečovat o jizvu.

podrobné informace

Neinvazivní rejuvenační ošetření GENEO+

Unikátní anti-aging rejuvenační ošetření pleti obličeje v celé její hloubce - sofistikovaná revitalizace kůže s okamžitými i dlouhodobými výsledky, jejichž intenzita se zesiluje při pravidelném opakování ošetření. Pleti přináší významnou hydrataci a výživu, detoxikaci, ochranu před volnými radikály, redukci jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zklidnění akné, zmenšení velikosti pórů, sjednocení celkového vzhledu pleti a zpomalení výskytu známek stárnutí.

Ošetření unikátním přístrojem GeneO+ je vysoce komfortní, zcela nebolestivé, vhodné pro všechny odstíny a typy pleti, včetně pleti aknózní i citlivé, nevyžaduje rekonvalescenci a lze jej provádět celoročně.

podrobné informace

Hloubková mikrojehličková rejuvenační mezoterapie

Biostimulace novotvorby kolagenu a nitrokožní aplikace speciálních sér určených výhradně pro lékařské ošetření pro dosažení maximálních účinků - volba séra individuálně podle povahy problému - vysoce účinná, bezpečná a šetrná metoda omlazení pleti, účinnost odpovídající frakční laserové terapii, bez rizika nežádoucího tepelného poškození

podrobné informace

Galvanoterapie

Galvanický (stejnosměrný) proud ovlivňuje tok sodíkových a draslíkových iontů v kůži, tyto ionty mají bezprostřední vliv na svalovou a nervovou činnost, mají vliv na uvolnění (relaxaci) kůže, vynikající účinky na citlivou a aknózní pleť

 • podpora novotvorby kolagenu, redukce jemných vrásek, regenerační procesy, stažení pórů
 • protizánětlivé účinky - působí proti bakteriím akné, příznivý vliv na jizvy, zklidňuje pokožku
 • vhodné pro kůži se sklonem k otokům, relaxační vlastnosti

podrobné informace