Medi-Esthes

Rejuvenace pleti

Ambulance plastické chirurgie-mobil 605 060 076

Omlazení obličeje, krku, dekoltu, zevního genitálu, hřbetů rukou a nohou, korekci různých deformit, asymetrií a nerovností reliéfu. Léčba vrásek v obličeji, plošná rejuvenace a lifting pleti, krku, dekoltu, povislých očních víček a očního okolí. 

Spektrum výkonů :

PROFHILO® - ultračistá  kyselina hyaluronová pro komplexní bioremodelaci pleti

Zdravotnický prostředek III. třídy - špičkový preparát certifikovaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Hlavní účinky - komplexní bioremodelace laxity kůže, hloubková hydratace, lifting (vypnutí) a celkové zlepšení kvality pleti, její zhutnění a zlepšení elasticity, plošná rejuvenace, přirozený a velice svěží vzhled.

PROFHILO® - základem je specifická patentovaná technologie NAHYCO® spočívající v interakci řetězců kyseliny hyaluronové různých molekulových hmotností. Jejich společným působením vznikají na termickém podkladě stabilní hybridní a kooperující komplexy, které vzájemně zesilují svoje účinky.

PROFHILO® - aplikován injekčně intradermálně (do hloubokých vrstev kůže) - působí stimulaci kožních buněk - fibroblastů a keratinocytů, stimuluje rovněž i adipocyty (tukové buňky). Působí přirozenou stimulaci novotvorby kolagenu.

Co činí PROFHILO® špičkovým produktem:

 • jedinečná koncentrace kyseliny hyaluronové 64 mg ve 2 ml
 • nízká viskozita
 • vysoká soudržnost a difuzibilita
 • unikátní reologické vlastnosti

PROFHILO® - nejčastější aplikační oblasti: obličej, krk, dekolt, povislá kůže paží, hřbety rukou. 

Okamžité a dlouhodobé účinky, až 12 měsíců, s individuální variabilitou.

Kyselina hyaluronová použitá v přípravku PROFHILO® se vyrábí biosyntézou přírodního substrátu bez chemické úpravy. Proto se PROFHILO® vyznačuje vynikající biokompatibilitou (snášenlivostí lidským organismem) a jeho použití v pokožce umožňuje spojení s endogenní (tělu vlastní) kyselinou hyaluronovou, jejíž množství kleslo, anebo se změnilo díky procesu fyziologického stárnutí kůže, nebo po povrchovém poranění. 

viz odkaz


Výplně Regenyal Idea

Regenyal Idea je implantabilní zdravotnický prostředek certifikovaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv, bio-degradovatelný (= v lidském organismu postupně rozložený a odbouraný), izotonický, apyrogenní a sterilní výplňový materiál. Hlavní složkou je zesíťovaná kyselina hyaluronová, neživočišného původu, produkovaná bakteriální fermentací. Je určen ke korekci středních a hlubokých vrásek, k výplni rtů, ke korekci a vyplnění vpadlých oblastí a deformací způsobených postupujícím věkem, vráskami anebo jizvami, k dočasné objemové výplni měkkých tkání obličeje (tváře, brada, lícní kosti, rty). První účinky jsou viditelné už bezprostředně po aplikaci výplně. V průběhu týdnů následujících po aplikaci výplně se účinek dále zvýrazňuje s tím, jak kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a zvětšuje tím objem v oblasti aplikace výplně. Konečný výsledek lze hodnotit přibližně po 2 měsících od aplikace.

Regenyal Idea určen pro ošetření nedokonalostí v těchto oblastech obličeje:

 • výplně rtů
 • nasolabiální záhyby
 • vrásky kolem úst
 • jizvy
 • glabelární vrásky ( oblast čela mezi obočím nad kořenem nosu)
 • vrásky na čele
 • oblasti, které vyžadují vyplnění obličejové tkáně (tváře, brada, lícní kosti, rty) a dočasnou objemovou augmentaci prostřednictvím zvětšení měkkých tkání.

viz odkaz


Aplikace injekčního kolagenu Nithya 

Aplikace kolagenu Nithya je vhodná u kůže stárnoucí v důsledku věku, UV záření, zevních vlivů, kouření, apod. Využívá se pro regeneraci kožních a podkožních tkání. Dále je vhodný pro korekci kůže - svraštělé, vrásčité, s nedostatkem podkožního tuku - hypotonické neboli ochablé - s nedostatečnou elasticitou neboli nedostatečnou pružností. Kolagenní prášek Nithya je ve formě roztoku aplikován injekčně do kůže, v niž stimuluje kožní buňky zvané fibroblasty. Výsledkem je novotvorba kolagenu. Pleť je hladší a pružnější, má lepší obranyschopnost a celkově lepší kvalitu, je regenerovaná a působí více mladistvým a svěžím dojmem.

viz odkaz 


Plazmaterapie

 Na našem pracovišti používáme plazmaterapii bezjehlovým dvouplášťovým uzavřeným systémem Arthrex ACP® Double Syringe firmy Arthrex Inc., a také unikátní patentovanou švýcarskou technologii firmy Regen Lab.

Povšechné omlazení, projasnění a vypnutí pleti

Plazma s vysokou koncentrací krevních destiček (anglicky Platelet Rich Plasma, PRP) je autologní (danému jedinci vlastní) destičkový koncentrát je bioaktivní suspenze, která obsahuje vysokou koncentraci krevních destiček, a také leukocyty, plazmu s vysokým obsahem fibrinu, zbytkové erytrocyty, růstové faktory, cytokiny a další látky. Zlepšuje regeneraci tkání a hojení ran, redukuje riziko infekce, snižuje krevní ztráty a mírní bolest.

 • vyplnění vrásek
 • redukce jizevnatých následků po akné
 • celkové projasnění a sjednocení barevného tónu pleti, zvýšení napětí pokožky - výsledkem je plošné omlazení pleti a její rozjasněný mladistvý vzhled
 • regenerace a rejuvenace věkem či životním stylem ovlivněné pokožky, zlepšení pružnosti a sjednocení barevného tónu plet
 • jemné linky a vrásky (oční okolí, kruhy pod očima, krk, dekolt, hřbety rukou),
 • alopecie, řídnutí a padání vlasů
 • jizvy, strie

Plazmaterapie systémem  Arthrex ACP® Double Syringe

Krevní destičky jsou aktivovány díky patentovanému systému speciálních dvojitých stříkaček a speciální centrifugaci, tudíž není třeba žádných cizích látek jako antikoagulantu, který způsobuje nepříjemné pálení (způsobené hodnotou pH) a u některých jedinců může vyvolat alergickou reakci. V návaznosti na aktivaci krevních destiček dochází k aktivaci a uvolnění růstových faktorů a dalších bioaktivních působků, které jsou mediátory výsledných účinků.

ACP Double Syringe systém je velmi precizní, vysoce účinný a sofistikovaný systém pro plazmaterapii. Z 15 ml krve získáme až 6-8 ml PRP (plazmy), hodnota aktivovaných krevních destiček ve srovnání se základní hodnotou při odběru se zvýší 2-3x ( až o 300%), což je ideální koncentrace pro dermatologické využití, klinicky prokázáno.

Plazmaterapie systémem firmy RegenLab

Cellular Matrix : jedná se o vysoce účinnou kombinaci bioaktivního destičkového koncentrátu A-PRP a kyseliny hyaluronové (HA). Pokožka je díky HA dlouhodobě hydratována a vyživena.


viz odkaz


Lipografting

výplně vlastním tukem při jeho povšechném úbytku v rámci věku, obnova celistvosti, tvaru a kontury tkání a jejich regenerace

Rejuvenace hřbetů rukou a nohou vlastním tukems typickou prominencí šlach a žilní kresby na hřbetu rukou a nohou

viz odkaz


Bipolární neinvazivní radiofrekvence

plošné liftingové ošetření obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou či nohou. Po ošetření dochází ke zpevnění kůže, změlčení vrásek, tvarování kontur a vypínání pokožky obličeje. Nejlepší účinky jsou dosahovány při kúře sestávající nejméně ze 3 ošetření. Ošetření je nebolestivé a velice přesné.

viz odkaz


Ošetření plazmovým perem

výrazné oploštění hlubokých a vyhlazení jemných vrásek po sérii 2 ošetření v odstupu 4-6 týdnů

viz odkaz


Hloubková mikrojehličková rejuvenační mezoterapie

s transkutánní dodávkou speciálních sér určených výhradně pro lékařské ošetření pro dosažení maximálních účinků - volba séra individuálně podle povahy problému - vysoce účinná, bezpečná a šetrná metoda omlazení pleti, účinnost odpovídající frakční laserové terapii, bez rizika nežádoucího tepelného poškození

viz odkaz


Galvanická žehlička

Galvanický (stejnosměrný) proud ovlivňuje tok sodíkových a draslíkových iontů v kůži, tyto ionty mají bezprostřední vliv na svalovou a nervovou činnost, mají vliv na uvolnění (relaxaci) kůže, vynikající účinky na citlivou a aknózní pleť

 • podpora novotvorby kolagenu, redukce jemných vrásek, regenerační procesy, stažení pórů
 • protizánětlivé účinky - působí proti bakteriím akné, příznivý vliv na jizvy, zklidňuje pokožku
 • vhodné pro kůži se sklonem k otokům, relaxační vlastnosti

viz odkaz