Amb. plastické a estetické chirurgie

Medi-Esthes

Komplexní ošetření vrásek

Ambulance plastické a estetické chirurgie-mobil 605 060 076

Omlazení obličeje, krku, dekoltu, zevního genitálu, hřbetů rukou a nohou. Korekce různých deformit, asymetrií a nerovností reliéfu. Léčba vrásek v obličeji, plošná rejuvenace a lifting pleti, povislých očních víček a očního okolí. 

HIFU - DOT revoluční ultrazvukový ligting

HIFU••DOT ( HIFU = High-Intensity Focused Ultrasound ) je nejnovější generací mikrofokusovaného ultrazvukového HIFU liftingu s účinností v různých úrovních hloubky kůže a měkkých tkání. Hloubka HIFU••DOT ultrazvuku je přesně nastavitelná v softwarem přístroje, díky tomu umožňuje účinně ošetřit a dosáhnout liftingu povislého obličeje i ochablých partií a povisů jiných tělesných oblastí, zejména krku, dekoltu, paží, břicha, vnitřních stehen a kolen.

HIFU••DOT neoperační ultrazvukový lifting je u indikovaných pacientů vysoce účinnou a bezpečnou alternativnou chirurgického faceliftingu. V případech, kdy je nález z hlediska povisů obličeje závažný tak, že jedině operační facelift přinese dobrý výsledek, je operace pacientům doporučena a dána ke zvážení jako přednostní řešení.

HIFU••DOT je špičkový přístroj s kompletní SUKL notifikací lékařské technologie a má všechny nejvyšší světové certifikace pro lékařské technologie.

HIFU••DOT lifting přináší přirozený a jasně zřetelný efekt a je "hlavním zákrokem sezóny", který není nutné opakovat,. Na druhé straně, budete-li chtít HIFU••DOT omlazení ještě více zvýraznit, je možné ošetření po 3 měsících bez problémů a rizik opakovat. Oceníte přitom všechny benefity neinvazivního zákroku - ultrazvuk není chirurgie, přesto dokáže vytvořit do značné míry srovnatelný lifting a zpevnění, a to vše bez operace a rekonvalescence.

PROFHILO® - ultračistá kyselina hyaluronová pro komplexní bioremodelaci pleti 

Špičkový preparát certifikovaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Hlavní účinky - komplexní bioremodelace laxity kůže, hloubková hydratace, lifting (vypnutí) a celkové zlepšení kvality pleti, její zhutnění a zlepšení elasticity, plošná rejuvenace, přirozený a velice svěží vzhled.

PROFHILO® - základem je specifická patentovaná technologie NAHYCO® spočívající v interakci řetězců kyseliny hyaluronové různých molekulových hmotností. Jejich společným působením vznikají na termickém podkladě stabilní hybridní a kooperující komplexy, které vzájemně zesilují svoje účinky.

PROFHILO® - aplikován injekčně intradermálně (do hloubokých vrstev kůže) - působí stimulaci kožních buněk - fibroblastů a keratinocytů, stimuluje rovněž i adipocyty (tukové buňky). Působí přirozenou stimulaci novotvorby kolagenu.

Co činí PROFHILO® špičkovým produktem:

 • jedinečná koncentrace kyseliny hyaluronové 64 mg ve 2 ml
 • nízká viskozita
 • vysoká soudržnost a difuzibilita
 • unikátní reologické vlastnosti

PROFHILO® - nejčastější aplikační oblasti: obličej, krk, dekolt, povislá kůže paží, hřbety rukou.

Okamžité a dlouhodobé účinky, až 12 měsíců, s individuální variabilitou.

Kyselina hyaluronová použitá v přípravku PROFHILO® se vyrábí biosyntézou přírodního substrátu bez chemické úpravy. Proto se PROFHILO® vyznačuje vynikající biokompatibilitou (snášenlivostí lidským organismem) a jeho použití v pokožce umožňuje spojení s endogenní (tělu vlastní) kyselinou hyaluronovou, jejíž množství kleslo, anebo se změnilo díky procesu fyziologického stárnutí kůže, nebo po povrchovém poranění.

podrobné informace

Výplně Regenyal Idea

Regenyal Idea je implantabilní zdravotnický prostředek certifikovaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv, bio-degradovatelný ( v lidském organismu postupně rozložený a odbouraný), izotonický, apyrogenní a sterilní výplňový materiál. Hlavní složkou je zesíťovaná kyselina hyaluronová, neživočišného původu, produkovaná bakteriální fermentací. Je určen ke korekci středních a hlubokých vrásek, k výplni rtů, ke korekci a vyplnění vpadlých oblastí a deformací způsobených postupujícím věkem, vráskami anebo jizvami, k dočasné objemové výplni měkkých tkání obličeje (tváře, brada, lícní kosti, rty). První účinky jsou viditelné už bezprostředně po aplikaci výplně. V průběhu týdnů následujících po aplikaci výplně se účinek dále zvýrazňuje s tím, jak kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a zvětšuje tím objem v oblasti aplikace výplně. Konečný výsledek lze hodnotit přibližně po 2 měsících od aplikace.

Regenyal Idea určen pro ošetření nedokonalostí v těchto oblastech obličeje:

 • výplně rtů
 • nasolabiální záhyby
 • vrásky kolem úst
 • jizvy
 • glabelární vrásky ( oblast čela mezi obočím nad kořenem nosu)
 • vrásky na čele
 • oblasti, které vyžadují vyplnění obličejové tkáně (tváře, brada, lícní kosti, rty) a dočasnou objemovou augmentaci prostřednictvím zvětšení měkkých tkání.

podrobné informace

Regerace tkání aplikací kolagenu Nithya

Aplikace kolagenu Nithya je vhodná u kůže stárnoucí v důsledku věku, UV záření, zevních vlivů, kouření, apod. Využívá se pro regeneraci kožních a podkožních tkání. Dále je vhodný pro korekci kůže - svraštělé, vrásčité, s nedostatkem podkožního tuku - hypotonické neboli ochablé - s nedostatečnou elasticitou neboli nedostatečnou pružností. Kolagenní prášek Nithya je ve formě roztoku aplikován injekčně do kůže, v niž stimuluje kožní buňky zvané fibroblasty. Výsledkem je novotvorba kolagenu. Pleť je hladší a pružnější,má lepší obranyschopnost a celkově lepší kvalitu, je regenerovaná a působí více mladistvým a svěžím dojmem.

podrobné informace

Plazmaterapie

Povšechné omlazení, projasnění a vypnutí pleti

Na našem pracovišti používáme jednak plazmaterapii bezjehlovým dvouplášťovým uzavřeným systémem Arthrex ACP® Double Syringe firmy Arthrex Inc.,a také unikátní patentovanou švýcarskou technologii firmy Regen Lab.

Plazma s vysokou koncentrací krevních destiček (anglicky Platelet Rich Plasma, PRP) je autologní (danému jedinci vlastní) destičkový koncentrát je bioaktivní suspenze, která obsahuje vysokou koncentraci krevních destiček, a také leukocyty, plazmu s vysokým obsahem fibrinu, zbytkové erytrocyty, růstové faktory, cytokiny a další látky. Zlepšuje regeneraci tkání a hojení ran, redukuje riziko infekce, snižuje krevní ztráty a mírní bolest.

 • vyplnění vrásek
 • redukce jizevnatých následků po akné
 • celkové projasnění a sjednocení barevného tónu pleti, zvýšení napětí pokožky - výsledkem je plošné omlazení pleti a její rozjasněný mladistvý vzhled
 • regenerace a rejuvenace věkem či životním stylem ovlivněné pokožky, zlepšení pružnosti a sjednocení barevného tónu plet
 • jemné linky a vrásky (oční okolí, kruhy pod očima, krk, dekolt, hřbety rukou),
 • alopecie, řídnutí a padání vlasů
 • jizvy, strie

Plazmaterapie systémem Arthrex ACP® Double Syringe

Plazma s vysokou koncentrací krevních destiček (anglicky Platelet Rich Plasma, PRP) je autologní (danému jedinci vlastní) destičkový koncentrát je bioaktivní suspenze, která obsahuje vysokou koncentraci krevních destiček, a také leukocyty, plazmu s vysokým obsahem fibrinu, zbytkové erytrocyty, růstové faktory, cytokiny a další látky. Zlepšuje regeneraci tkání a hojení ran, redukuje riziko infekce, snižuje krevní ztráty a mírní bolest.

 • vyplnění vrásek
 • redukce jizevnatých následků po akné
 • celkové projasnění a sjednocení barevného tónu pleti, zvýšení napětí pokožky - výsledkem je plošné omlazení pleti a její rozjasněný mladistvý vzhled
 • regenerace a rejuvenace věkem či životním stylem ovlivněné pokožky, zlepšení pružnosti a sjednocení barevného tónu plet
 • jemné linky a vrásky (oční okolí, kruhy pod očima, krk, dekolt, hřbety rukou),
 • alopecie, řídnutí a padání vlasů
 • jizvy, strie

Krevní destičky jsou aktivovány díky patentovanému systému speciálních dvojitých stříkaček a speciální centrifugaci, tudíž není třeba žádných cizích látek jako antikoagulantu, který způsobuje nepříjemné pálení (způsobené hodnotou pH) a u některých jedinců může vyvolat alergickou reakci. V návaznosti na aktivaci krevních destiček dochází k aktivaci a uvolnění růstových faktorů a dalších bioaktivních působků, které jsou mediátory výsledných účinků. ACP Double Syringe systém je velmi precizní, vysoce účinný a sofistikovaný systém pro plazmaterapii. Z 15 ml krve získáme až 6-8 ml PRP (plazmy), hodnota aktivovaných krevních destiček ve srovnání se základní hodnotou při odběru se zvýší 2-3x ( až o 300%), což je ideální koncentrace pro dermatologické využití, klinicky prokázáno.

Plazmaterapie systémem firmy RegenLab

Cellular Matrix : jedná se o vysoce účinnou kombinaci bioaktivního destičkového koncentrátu A-PRP a kyseliny hyaluronové (HA). Pokožka je díky HA dlouhodobě hydratována a vyživena.

podrobné informace

Lipografting - léčba vlastním tukem

Výplně vlastním tukem při jeho povšechném úbytku v rámci věku, obnova celistvosti, tvaru a kontury tkání a jejich regenerace.. Rejuvenace hřbetů rukou a nohou vlastním tukem s typickou prominencí šlach a žilní kresby na hřbetu rukou a nohou . Rejuvenace intimních partií.

podrobné informace

Léčba jizev a strií

Individuální léčba podle stáří a typu jizev - plazmaterapie, hloubková mikrojehlová mezoterapie (tzv. microneedling), plasma pen flip-liftingu kůže metodou plasma exerese, injekční aplikace kortikoidů, kryoterapie, lipografting - léčba přenosem vlastního tuku, kompresní terapie - silikonové ploténky, kompresní trikoty, tlakové masáže, taping jizev.

Pro dosažení redukce strií na našem pracovišti provádíme léčbu kombinací injekční jehlové nitrokožní mezoterapie a plasma pen flip-liftingu kůže metodou plasma exerese. Tato kombinovaná léčba strií dosahuje opakováním ošetření postupně výborných estetických výsledků s naprosto minimálními riziky a minimálním omezením v běžném životě. Pro dosažení optimálního výsledku je potřeba kúru mezoterapie a plasma pen flip-liftingu opakovat většinou minimálně třikrát, a to vždy nejméně v šestitýdenních odstupech.

Nezbytnou součásti léčby je vždy podrobná edukace pacienta a nácvik, jak správně pečovat o jizvu.

podrobné informace

Ošetření  bipolární neinvazivní radiofrekvencí

Tepelná stimulace kůže radiofrekvencí vede k mikrozánětu v pokožce a k aktivaci fibroblastů, výsledkem je novotvorba kolagenu a elastinu. Díky tomu dochází ke zpevnění kůže, změlčení vrásek, tvarování kontur a vypínání pokožky obličeje. Nejlepší účinky jsou dosahovány při kúře sestávající nejméně ze 3 ošetření. Ošetření je nebolestivé a velice přesné. Pro dosažení očekávaných účinků je potřeba kúra v počtu nejméně tří ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními dodržujeme odstup nejméně 14 dní, aby se mohly účinky radiofrekvence nerušeně rozvinout. Opakováním procedury dosahujeme viditelných účinků. Pleť se zjemňuje a vypíná, projasňuje, redukují se hlubší vrásky, mizí vrásky jemné. Ošetření je určeno pro klientky a klienty, kteří upřednostňují neinvazívní (neoperační) zákroky a pravidelnou profesionální esteticko-kosmetologickou péči. Působením bipolární radiofrekvence dochází k celkovému resurfacingu a zjemnění pleti - teplo vyvolané radiofrekvencí aktivuje v hlubší vrstvě kůže - dermis - regenerační procesy. Aktivují se fibroblasty, které tvoří nový kolagen a elastin. Výsledkem je zpevnění kontur obličeje, redukce podočních váčků, redukce vrásek, zjemnění pleti a sjednocení pigmentu. Podporuje dopravu účinných látek do dermis - speciální séra pod radiofrekvenci pro maximalizaci jejích účinků a dosažení co nejvýraznější rejuvenace.

podrobné informace

Neinvazivní rejuvenační ošetření GENEO+

Unikátní anti-aging rejuvenační ošetření pleti obličeje v celé její hloubce - sofistikovaná revitalizace kůže s okamžitými i dlouhodobými výsledky, jejichž intenzita se zesiluje při pravidelném opakování ošetření. Pleti přináší významnou hydrataci a výživu, detoxikaci, ochranu před volnými radikály, redukci jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn, zklidnění akné, zmenšení velikosti pórů, sjednocení celkového vzhledu pleti a zpomalení výskytu známek stárnutí.

Ošetření unikátním přístrojem GeneO+ je vysoce komfortní, zcela nebolestivé, vhodné pro všechny odstíny a typy pleti, včetně pleti aknózní i citlivé, nevyžaduje rekonvalescenci a lze jej provádět celoročně.

podrobné informace

Rejuvenace plazmovým perem metodou PLASMA EXERESE

Výrazné oploštění hlubokých a vyhlazení jemných vrásek, lifting kůže, odstranění nedokonalostí kožního povrchu

podrobné informace

Hloubková mikrojehličková rejuvenační mezoterapie

Biostimulace novotvorby kolagenu a nitrokožní aplikace speciálních sér určených výhradně pro lékařské ošetření pro dosažení maximálních účinků - volba séra individuálně podle povahy problému - vysoce účinná, bezpečná a šetrná metoda omlazení pleti, účinnost odpovídající frakční laserové terapii, bez rizika nežádoucího tepelného poškození

podrobné informace

Galvanoterapie

Galvanický (stejnosměrný) proud ovlivňuje tok sodíkových a draslíkových iontů v kůži, tyto ionty mají bezprostřední vliv na svalovou a nervovou činnost, mají vliv na uvolnění (relaxaci) kůže, vynikající účinky na citlivou a aknózní pleť

 • podpora novotvorby kolagenu, redukce jemných vrásek, regenerační procesy, stažení pórů
 • protizánětlivé účinky - působí proti bakteriím akné, příznivý vliv na jizvy, zklidňuje pokožku
 • vhodné pro kůži se sklonem k otokům, relaxační vlastnosti

podrobné informace